Nejnovější recenze ze sekce Hlasoví asistenti

Ověřený zákazník Originalky.cz Jarda

Přidáno: 7. září 2022

(naposledy upraveno 12. září 2022)

Zakoupeno v Originalky.cz

• Zábava
  • Naučíte se trochu anglických slovíček
Google Nest Hub Max

Google Nest Hub Max

Ověřený zákazník Originalky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. září 2022

Zakoupeno v Originalky.cz

• Pracuje jak jsem očekával
Amazon Echo Dot (4. generace)

Amazon Echo Dot (4. generace)

Ověřený zákazník Acomp s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 18. srpna 2022

Zakoupeno v Acomp s.r.o.

Parada, alexa ekosystem funguje dobre a tenhle kecalek je tak akorat maly a nenapadny, s dostatecne kvalitnim zvukem. Instalace a nastaveni jednoduche a prehledne, rozumi me nedokonale anglictine, ale je treba pouzivat konkretni fraze - ruzne variace stejneho vyznamu nemusi pochopit.

Ověřený zákazník Alza.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 11. srpna 2022

• dobrý zvuk
  • poslouchá pokyny na dálku
  • dá se propojit s chromecastem byť složitě
  • hraje i české rozhlasové stanice
  • může fungovat stereofonně s dalšími zařízeními
  • zatím jen v angličtině

skvělý produkt, dobrá kvalita zvuku za slušnou cenu, používám jako budík, rádio, hraní spotify

Přidáno: 4. srpna 2022

Zakoupeno v CZC.cz

Manželka chtěla do kuchyně rádio. Když jsem si prošel možnosti a zjistil, jak takové kuchyňské rádio za cca 1100 Kč hraje, nebyla jiná volba než Nest Hub 2. Sice jsem musel trochu připlatit, ale manželka má rádio plus vše co si nejen při vaření může přát. Navíc můžeme konečně plně využít potenciál kompatibilních světel v domácnosti. Dosud jsme ovládali jen mobilem....

Apple HomePod

Apple HomePod

Ověřený zákazník Alza.cz Enricocz

Přidáno: 29. července 2022

• Krásný zvuk
  • Pěkný jednoduchý desing
  • Siri funguje výborně
  • Skvělý produkt do ekosystému Apple

Homepod mi lákal už, když byl uvedený na trh, ale odhodlal jsem se až nyní v roce 2022.
Aktuálně je k dispozici pouze verze "pre owned". Riskl jsem to a nelituji. Kromě toho, že produkt není v originální krabici, tak jsem na něm nepoznal známky jakéhokoliv užívání. Vše přelepeno ochrannou folií včetně koncovky kabelu..
Homepod jsem kupoval zásadně pro přehrávání hudby a měl vysoká očekávání co se týká kvality. Kvalitu můžu potvrdit a dokonce realita předčila má očekávání.
Po prvním kontaktu je poznat, že nejde o žádnou hračku a reprák za pár tisích, ta kvalita jde cítit i ze samotné váhy.
Nastavení Homepodu a spárování s AppleID bez jediného problému, prostě uživatelská přívětivost, pro kterou si produkty Apple pořizuju.

Kvalita/Zvuk: Nejsem odborník na hudbu, ale myslím, že poznám, když něco hraje dobře nebo ne. U Homepodu je zvuk prostě bravurní, chvála většiny recenzí je objektivní.
V místnosti cca 20m2 poskytne super poslech hudby, zatím jsem neměl potřebu zvyšovat hlasitost nad 50%.. Zvuk je čistý s detaily v basech i výškách.

Siri: Za mě funkčnosti Siri výborná! Je dobré, že máte na výběr jak Homepod ovládat dle chuti a aktuální nálady. Siri reaguje ihned, reaguje na hlas z velké dálky a není třeba křičet i přes hrající hudbu. Stačí normální hlas a vzdálenost 5metrů i více není žádný problém. Pokud nechci na Siri mluvit, vezmu mobil a přes aplikaci Hudba ovládám co se bude přehrávat. Základní ovládání je možné i přes "manuál", kdy před dotyky na horní stranu Homepodu ovládám hlasitost nebo přeskočím na další song.
Kromě ovládání hudby využívám Siri pro aktuální předpověď počasí, vytvoření Připomínky apod.

Samotný jeden Homepod je parádní, ale i tak mi hlodá myšlenka, jestli má smysl koupit si ještě jeden do sterea.. Zatím asi ne, uvidíme..

Ověřený zákazník MALL.CZ Alena

Přidáno: 10. července 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

Skvěle hraje. Siri rychle reaguje.

Google Nest Mini (2. generace)

Ověřený zákazník CZC.cz Kuchař V.

Přidáno: 6. července 2022

• Možnost nastavení hlasu
  • Nemožnost změnění jména asistenta

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. června 2022

Zakoupeno v Alza.cz

krásně hraje, ale čekal jsem ještě trochu lepší zvuk zejména basy. Párování s druhým reproduktorem (stereo) je bezproblémové.

Ověřený zákazník Electro World Míra

Přidáno: 28. června 2022

Zakoupeno v Electro World

• Malé praktické kvalitní

Přidáno: 4. června 2022

Zakoupeno v CZC.cz

• Super zvuk,v aplikaci jdou nastavit basy a výšky

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 28. května 2022

• Výborný zvuk
  • oprašuji si angličtinu
  • Siri zatím pouze v angličtině

Neskutečný zvuk, komunikace se Siri (bohužel zatím pouze anglicky), velice rychlá iniciace.

Ověřený zákazník OKAY.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 25. května 2022

Zakoupeno v OKAY.cz

• Nadstandardně kvalitní zvuk
  • Rychlá odezva
  • Decentní design, hodící se prakticky všude
  • Široké možnosti využití ve spolupráci s dalšími zařízeními
  • Zatím stále nekomunikuje v češtině

Oproti Google Home má výrazně kvalitnější zvuk, na zařízení těchto rozměrů opravdu nadstandardní.
Design produktu je decentní, lze vybírat z několika barevných provedení a tak se z něj stane příjemný doplněk interiéru.
Sice stále nekomunikuje v češtině, ale k pratickému využití postačí naučit se několik základních pokynů, které pak můžou spouštět celé řetězce úkonů, nastavených v rutinách.

Ověřený zákazník CZC.cz Kouba

Přidáno: 10. května 2022

Zakoupeno v CZC.cz

Perfektní doplněk do celého ekosystému Apple. A k dalším jako Phillips HUE, Nanoleaf ad.

CSA CSA

Přidáno: 5. května 2022

• Solidní zvuk na tak malou kouli
  • Design
  • Snadné nastavení
  • Velká prodleva při přehrávání hudby přes Spotify (při použití nativní aplikace je to OK, ale já "bohužel" jedu na Spotify)
  • Občasné výpadky zvuku (Spotify)
  • Neustále se od Macu při delší nečinnosti odpojuje (nelze ho mít nastavený jako trvalý výstup zvuku)

Pěkný design, dobrý zvuk vzhledem k velikosti, snadné spárování.
Co mě ovšem štve je, že při přehrávání (z mobilu nebo Macu přes Spotify) je výrazné zpoždění všech reakcí - třeba pauza nebo přeskočení na další skladbu vykazuje 1-2s zpoždění, což je fakt otravné. Občas také dochází k cca vteřinovým výpadkům přehrávání, byť telefon leží 30cm vedle.
Chtěl jsem ho mít trvale připojený k Macbooku jako externí reproduktor, nicméně se při delším nepoužívání (např. po uspání Macu) odpojí a Mac opět hraje z interních repráčků - takže je nutné ho neustále znova přepínat jako zdroj výstupu. Moje dojmy jsou tedy dost rozporuplné, asi bych si ho znovu už nepořídil.

Ověřený zákazník MALL.CZ Biohazard

Přidáno: 7. dubna 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• Zvuk je mnohem lepší než jsem čekal (ale samozřejmě není to pro hudební nadšence), ideální na vytvoření skvělé atmosféry například při vaření, uklízení apod.
  • Veškerá chytrá zařízení se podařila spárovat bez problémů
  • Není v češtině, ale to zatím žádný chytrý asistent
  • Občas se zasekne

Za tu cenu, skvělé zařízení.

Ověřený zákazník Xm.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. dubna 2022

Zakoupeno v Xm.cz

Krátká doba na hodnocení

Ověřený zákazník CZC.cz Pavel

Přidáno: 6. dubna 2022

• Neumi to cesky
  • Nastaveni je slozitejsi ze zacatku to porad ma nastaveny jazyk zeme pro kterou byl vyroben. I kdyz pri spusteni to chvili pise cesky. Takze to mluvi italsky spanelsky apodobne. Prvni tri kusy se vubec nepodarilo dat do AJ.

Ověřený zákazník CZC.cz Martin Šimek

Přidáno: 31. března 2022

• Apple ekosystém
  • Funkcionalita
  • Apple ekosystém

Přidáno: 24. března 2022

Zakoupeno v CZC.cz

• Dělá co má (v souhře s iPhone) a hraje překvapivě dobře (vzhledem k velikosti). Koupit druhý do režimu stereo, tak to bude ještě o dost lepší (jenže pak ta celková cena...).
  • Pro čistě Android uživatele to není.

Zobrazuji 61 - 80 ze 225 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...12